دانشگاه علمی کاربردی استان مازندران

دانشجویی،فرهنگ دانشجویی،ارتباط دانشجویی در حوزه های مختلف دانشگاه

افتتاح دانشگاه جدید در حلال احمر مازندران

علمی کاربردی مازندران: همزمان با هفته هلال احمر، موسسه علمی کاربردی هلال مازندران افتتاح شد.

معاون آموزش و پژوهش جمعیت هلال احمر کشور شامگاه سه شنبه در مراسم افتتاحیه این همایش اظهار داشت: ارائه آموزشهای آکادمیک به امدادگران از طریق راه اندازی مراکز جامع علمی کاربردی در استانها از رویکردهای جمعیت هلال احمرجمهوری اسلامی است.

محمد پورحیدری خاطرنشان کرد: تاکنون در 11 استان کشور مراکز جامع علمی-کاربردی راه اندازی شده و افزایش این ظرفیت به 30 استان کشور از برنامه های مهم جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی است.

وی چاپ بیش از 100عنوان کتاب در ارتباط با مسائل و موضوعات امداد و نجات، مدیریت بحران و کمک های اولیه را از اقدامات موسسه جامع علمی کاربردی هلال احمر جمهوری اسلامی عنوان کرد.

پورحیدری افزود: توسعه شعاعی مراکز جامع در دستور کار جمعیت هلال احمر قرار دارد.

عباد اسدی، مدیر عامل جمعیت هلال احمر مازندران اظهار داشت: امروز روز بزرگی برای جمعیت هلال احمر مازندران است که مایه مباهات بوده است.

وی با تاکید بر ضرورت ارتقای قابلیت ها و توانمندیهای عملیاتی جمعیت هلال احمر گفت: ارتقای علمی پرسنل جمعیت استان و امدادگران جمعیت هلال احمر سیاست راهبردی این جمعیت در سالجاری است.

لحمیان، رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی در مازندران اظهار داشت: دانشگاه جامع علمی- کاربردی استان مازندران در فرآیند همکاری های مشترک با موسسه هلال احمر مازندران هیچگونه محدودیتی ندارد و از اجرای هر گونه پروژه مشترک استقبال خواهد کرد.

وی ارائه آموزش های علمی در فرآیند مدیریت بحران و اجرای عملیات امداد و نجات را از رویکردهای مهمی دانست که جمعیت هلال احمر استان در پیش گرفته است.

+ نوشته شده در  چهارشنبه بیست و هشتم اردیبهشت ۱۳۹۰ساعت 9:23  توسط الهام مهدوی   |